از کجا پروژه ادمینی اینستاگرام را پیدا کنیم؟

گرفتن پروژه ادمینی

احتمالا اگر این مقاله را می‌خوانید افراد زیادی را دیده اید که با شغل ادمینی کسب درآمد می کنند و اتفاقا درآمد خوبی نیز دارند. اگر شما هم میخواهید از شغل ادمینی کسب درآمد کنید باید به فکر گرفتن پروژه ادمینی باشید . پروژه گرفتن اگر راه آن را بلد نباشید می تواند کار بسیار سختی باشد اما نگران نباشید در ادامه نکاتی را خواهیم گفت که هرچه سریع تر بتوانید پروژه ادمینی اینستاگرام بگیرید و از این راه کسب درآمد کنید.

پیشنهاد مطالعه : ادمینی چیست

پیش نیاز گرفتن پروژه ادمینی اینستاگرام

برای این که بتوانید پروژه ادمینی بگیرید حتما باید یک رزومه جذاب داشته باشید . از رزومه به هیچ عنوان نمی توان گذشت . شما باید رزومه جذابی بسازید و در آن درباره خود ، تحصیلات خود ، مهارت ها ، سوابق و دستاوردهای خود بگویید . به یاد داشته باشید که تدوین درست رزومه نقشی کلیدی در گرفتن یا نگرفتن یک پروژه ایفا می کند.

برای ساخت رزومه از رزومه ساز آنلاین می توانید کمک بگیرید.

یکی از چالش هایی که بسیاری از دانشجویان دوره های ما و کسانی که در ابتدای راه ادمینی هستند با آن روبه رو هستند نداشتن پروژه ادمینی در ابتدای مسیر است . اگر شما هم تجربه ای در این حوزه نداشته اید باید به جای نوشتن از دستاوردها بیشتر از انگیزه ، آموزش هایی که دیده اید و مهارت هایی که دارید صحبت کنید به طوری که کارفرما مطمئن شود می تواند به شما اعتماد کند.

به یاد داشته باشید که هیچ چیز مانند انگیزه برای یک کارفرما جذاب نیست . پس از انگیزه خود برای کار بگویید و با ذکر آموزش هایی که دیده اید و مهارت های خود به کارفرما اطمینان دهید میتوانید به او کمک کنید.

پیشنهاد ویژه: رزومه‌سازی برای شغل ادمینی

مهمترین کانال ها برای گرفتن پروژه ادمینی

برای اینکه بتوانید یک پروژه ادمینی بگیرید از طریق کانال های مختلفی میتوانید اقدام کنید. مهمترین کانال های شما برای دریافت پروژه ادمینی عبارتند از :

 • سایت های کاریابی ( مثل جابینجا ، جاب ویژن و … )
 • شبکه اجتماعی لینکدین
 • پیج اینستاگرام شما
 • شبکه های ارتباطی

که در ادامه درباره هرکدام بیشتر توضیح خواهیم داد.

سایت های کاریابی ایرانی

سایت‌های کاریابی معروفی مانند جابینجا، جاب ویژن، ایران تلنت و کاربوم به عنوان پلتفرم‌هایی برای ارتباط بین کارجوها و کارفرماها در ایران شناخته می‌شوند. این وب‌سایت‌ها اغلب به عنوان منابع موثق برای جستجوی فرصت‌های شغلی در ایران به کار گرفته می‌شوند.

سایت های کاریابی ایرانی، اولین محل برای پیدا کردن پروژه ادمینی اینستاگرام

از طریق این سایت‌ها، متخصصین حوزه ادمینی اینستاگرام می‌توانند به طور مستقیم به پروژه‌ها و فرصت‌های شغلی مرتبط با اداره و مدیریت حساب‌های اینستاگرام دسترسی پیدا کنند. کارفرمایان نیز از این سایت‌ها به عنوان یک منبع برتر برای یافتن افراد با تخصص‌های مورد نیاز خود، از جمله ادمین‌های ماهر اینستاگرام، استفاده می‌کنند. این پلتفرم‌ها در تلاش هستند که کارفرما را به مناسب ترین فرد برای حوزه مدنظر برسانند و در نتیجه میتوانند گزینه مناسبی برای گرفتن پروژه ادمینی باشند.

به این نکته دقت کنید که رزومه شما در اینجا مهمترین نقش را ایفا می کند چراکه در این پلتفرم ها کارفرما شما را تنها با رزومه شما قضاوت خواهد کرد و اگر زمان کافی برای نوشتن رزومه صرف نکنید احتمالا این سایت ها برای شما موفقیتی را به همراه نخواهند داشت.

فعالیت در لینکدین

لینکدین به عنوان یکی از برترین و موفق‌ترین شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای در جهان شناخته می‌شود. لینکدین شبکه ای از افراد حرفه و متخصص و همچنین برندهای مختلف است . داشتن یک پیج لینکدین و گفتن از دستاوردها ، مهارت ، آموزش ها و تجربه های شما میتواند به شما کمک زیادی بکند .

لینکدین قابلیتی به نام open to work دارد که میتواند کمک بزرگی برای شما باشد ؛ چراکه پروفایل شما را به عنوان فردی که در جستجوی کار است به باقی نشان میدهد و افرادی که به تخصص شما در مدیریت پیجشان نیاز داشته باشند میتوانند با شما ارتباط بگیرند.

لینکدین به عنوان یک شبکه‌ اجتماعی حرفه‌ای و تخصصی، محلی برای برقراری ارتباط با افراد هم‌حوزه، کارفرماها، کارجوها، کارآفرینان و شرکت‌ها است. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد اطلاعات حرفه‌ای، تجربیات کاری، تخصص‌ها و مهارت‌ها، تحصیلات و نمونه کارهای خود را در پروفایل شخصی خود ثبت کنند. همچنین، افراد می‌توانند به عنوان مشتریان، کارفرماها و کارآفرینان خدمات و فرصت‌های شغلی متنوع را ارائه کنند.

فعالیت در لینکدین، دومین قدم برای پیدا کردن پروژه ادمینی اینستاگرام

شما با فعالیت در لیندکین میتوانید کانکشن های خود را نیز گسترش دهید و بدین ترتیب دوستانی در حوزه های مرتبط با فعالیت خود پیدا کنید و بعدا از طریق همین دوستان نیز پروژه بگیرید.

فعالیت در اینستاگرام

این مثال را شنیده اید که می گوید : ” کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره ”  شما نباید اینگونه باشید . شما باید خودتان یک پیج حرفه ای در اینستاگرام داشته باشید و از آن به عنوان یک نمونه کار زنده استفاده کنید . 

در پیج اینستاگرام باید تمام مهارت های خود را به بهترین شکل انجام دهید و تجربه ها و مهارت های خود را که میدانید به دیگران کمک می کند با آنها به اشتراک بگذارید . کارفرما زمانی که ببیند شما خودتان یک پیج حرفه ای دارید و مهارت شما را ببیند میتواند راحت تر به شما اعتماد کند و در نهایت برای مدیریت پیج خود از شما کمک میگیرد.

فعالیت در اینستاگرام، اصلی ترین قدم برای پیدا کردن پروژه ادمینی اینستاگرام

 

با توجه به تعداد زیاد کاربران فعال اینستاگرام و قدرت ارتباطی این پلتفرم، کارفرماها و شرکت‌ها نیز به دنبال افراد متخصص و موثر هستند. اینستاگرام به عنوان یک فضای پویا و پررونق، این امکان را به افراد می‌دهد که خود را به صورت خلاقانه و منحصر به فرد به نمایش بگذارند و برند شخصی خود را ساختاردهی کنند.

این روند، افراد را به یک منبع جذاب برای کارفرماها تبدیل می‌کند که نه تنها به آن‌ها فرصت‌های شغلی با اندازه‌ها و انواع مختلف ارائه می‌دهد، بلکه اجازه می‌دهد تا به شهرت و شناخت در دنیای حرفه‌ای دست یابند. در نتیجه، با فعالیت موثر در اینستاگرام، افراد می‌توانند به خوبی خودشان را به کارفرماها معرفی کرده، به شهرت رسیده و فرصت‌های شغلی و پروژه‌های متنوعی را دریافت کنند.

شبکه سازی، بهترین راه پیدا کردن پروژه ادمینی

شبکه‌سازی، یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای ارتقاء حرفه‌ای و کسب فرصت‌های شغلی و کارآفرینی، از طریق شناخت و ایجاد ارتباط با افراد و سازمان‌های مختلف است. در واقع هیچ چیز مانند لینک و ارتباطات شما نمیتواند به شما کمک کند. حال سوال این است که چطور شبکه سازی کنیم ؟

شرکت در همایش‌ها و وبینارهای مختلف، به عنوان یک ابزار قدرتمند در جذب فرصت‌ها و شبکه‌سازی، به افراد امکان می‌دهد تا با افرادی با تخصص‌ها و علاقه‌های مشابه در ارتباط باشند و از این طریق به پروژه‌های مختلف و فرصت‌های شغلی دست یابند.

همایش‌ها و وبینارها به عنوان محیط‌هایی پویا و ارتباطی، افراد را با افراد متخصص و کارفرماها در ارتباط می‌گذارند. این فرصت‌ها، افراد را با افراد از دنیای مختلف، صنایع مختلف و حوزه‌های تخصصی مختلف آشنا می‌کند. این ارتباطات، فرصتی را برای تبادل اطلاعات، تجربیات و ایده‌ها ایجاد می‌کند و به افراد اجازه می‌دهد تا در بستری از تعاملات حرفه‌ای فعال شوند. این شبکه‌سازی به افراد امکان می‌دهد تا ارتباطات حرفه‌ای خود را توسعه داده و از طریق این شبکه‌ها، پروژه‌های مختلف و فرصت‌های شغلی را دریافت کنند.

شبکه سازی، بهترین کار برای پیدا کردن پروژه ادمینی اینستاگرام

بنابراین، شرکت در همایش‌ها و وبینارها به عنوان یک راه مؤثر و اثرگذار در شبکه‌سازی و جذب فرصت‌های شغلی، به افراد اجازه می‌دهد تا با افراد متخصص و کارفرماها ارتباط برقرار کنند و از این طریق پروژه‌های مختلف و فرصت‌های شغلی متنوعی را بدست آورند. این تعاملات، به بهبود حرفه‌ای افراد و توسعه کسب‌وکارها کمک می‌کند و به افزایش ارتقاء فردی و سازمانی منجر می‌شود.

همچنین فضای لینکدین که پیش تر درباره آن گفتیم نیز به گسترش شبکه ارتباطی شما کمک زیادی می کند ؛ در واقع با فعالیت در لینکدین دوستان متخصصی را پیدا خواهید کرد که هرکدام از آنها میتوانند برای شما مانند شبکه ای از پروژه های مختلف باشند.

اگر در شهری به غیر از تهران زندگی می کنید و میخواهید با شغل ادمینی کسب درآمد کنید احتمالا هیچ چیزی مانند لینکدین نمیتواند به گسترس شبکه ارتباطی شما کمک کند.

کانال ها و گروه های تلگرامی

برخی از گروه های تلگرامی میتوانند یکی از بهترین گزینه های شما برای جذب پروژه باشند . در اکوسیستم حوزه ی دیجیتال مارکتینگ و سوشال مدیا فعال باشید و در گروه های مختلف حضور داشته باشید . بدون شک پیام هایی را مبتنی بر جذب نیرو خواهید دید که میتوانند به شما برای گرفتن پروژه ادمینی کمک کنند.

یکی از گروه هایی که میتوانیم به شما معرفی کنیم گروه پرفورمنس کلاب است . در این گروه تاپیک های مختلفی وجود دارد که میتواند به شما کمک کند . از جمله تاپیک های این گروه Marketing Jobs و Marketing Heros می باشد که در یکی پیام های استخدامی قرار میگیرد و در یک تاپیک افراد با تخصص های مختلف خود را معرفی میکنند.

سخن آخر : پروژه ادمینی اینستاگرام

اگر تا پیش از مطالعه این مقاله سوالی داشته اید که ” چگونه پروژه ادمینی بگیریم ” باید پاسخ خود را گرفته باشید. فراموش نکنید که شما باید استمرار داشته باشید. ممکن است خیلی سریع پروژه ادمینی نگیرید اما اگر به خوبی تلاش کنید و البته از طریق کانال هایی که به شما گفتیم فعالیت کنید و برای نوشتن رزومه خود زمان بگذارید قطعا میتوانید پروژه های خوبی را در حوزه ادمینی آغاز کنید.

اگر در راه گرفتن پروژه چالشی داشتید حتما چالش های خود را با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه دربارهٔ «از کجا پروژه ادمینی اینستاگرام را پیدا کنیم؟»

 1. سلام وقت بخیر
  من آشوری هستم
  ادمین پیج های مختلف
  با یه سال سابقه کاری
  کار تایپ انجام میدم
  و ادیتم انجام میدم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *