ما در خصوص معرفی ادمین در شاخه‌های مختلف (ادمینِ مدیریت و پاسخدهی، تولید محتوا، فروش، تبلیغات و همچنین ادمین استوری) در خدمت شما هستیم

پس از تکمیل فرم درخواست نیرو و اطلاع از معیارهای مدِ نظر شما، فراخوانی در کانال دانشجویان آموزش دیده ما درج خواهد شد که با توجه به آن، افراد واجد شرایط برای شما رزومه فرستاده و برای مصاحبه با شما اعلام آمادگی میکنند.

افتخار معرفی ادمین به:

موارد مورد توجه

  • ما نسبت به ادمین‌های عزیز شناخت شخصی و فرد به فرد نداریم؛ امکان تضمین افراد در خصوص مسائل اخلاقی، تعهدات و مواردی از این قبیل وجود ندارد. بنابراین لطفا قبل از همکاری حتما عقد قرارداد انجام دهید و برای تنظیم قرارداد با یک وکیل و مشاوره حقوقی مشورت کنید و ضمانت های کافی (سفته، چک و …) را دریافت کنید تا هیچ‌یک از طرفین دچار ضرر و زیان نشوید.
  • مبالغ دریافتی ادمین‌ها از ۲ الی ۵۰ میلیون متغیر است و این مورد کاملا بستگی به حجم کار، سطح کیفی کاری که از نیرو انتظار دارید، شرح وظایف و جزئیات همکاری شما دارد؛ بنابراین این مورد توافقی خواهد بود.
  • ما امکان درج فراخوانی که خارج از قوانین کاری ما باشد را نداریم و متاسفانه درخواست شما ثبت نخواهد شد اگر:
  1. مبلغ حقوق پیشنهادی شما با حجم کار درخواستی همخوانی نداشته باشد
  2. فراخوان شما تحت عنوان(تیم سازی)سمت و سوی جمع‌آوری اطلاعات شخصی و کلاهبرداری داشته باشد.
  3. شرح وظایف خارج از محدوده کاری ادمین‌ها باشد (برای مثال اگر از ادمین انتظار مدل و چهره بودن برای صفحه اینستاگرام داشته باشید)
  4. کسب و کار مشخصی نداشته باشید (در صورتی برای شما آگهی درج خواهد شد که کسب و کار شما مشخص و صفحه اینستاگرام شما فعال باشد)

پس از مطالعه شرایط فوق اگر قصد همکاری با ادمین‌های آموزش دیده ما و درج آگهی را دارید، فرم زیر را با دقت تکمیل فرمایید چون امکان ویرایش آن وجود ندارد. چنانچه موردی بی پاسخ یا نادرست باشد، آگهی شما درج نخواهد شد.